ساعت کاری 10 صبح الی 8 شب همه روزه بجز روز های تعطیل
مشاوره و نوبت دهی 02634477919 و 09196453431
کرج، خیابان بهشتی، ابتدای کسری، پلاک 9 (مشاهده کروکی)

لیزر موهای زائد

اگر از راه‌های از بین بردن موهای زائد مثل موم، بند و … خسته شده‌اید، لیزر موهای زائد می‌تواند به شما کمک کند. در این روش از نور متمرکز شده لیزر استفاده می‌شود که به داخل فولیکول مو نفوذ می‌کند. از لیزر می‌توان برای رفع موهای زائد بدن استفاده کرد، برای مثال دست، بازو، پا، زیر بغل و … . دقت دستگاه لیزر موهای زائد کلینیک جهانشهر کرج بسیار بالاست (این مسئله تا حد زیادی به دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد)، هر پالس از لیزر در کمتر از یک ثانیه عمل کرده و در یک لحظه می‌تواند مقدار زیادی از موهای زاید را حذف کند. جلسات درمانی بستگی به وسعت نواحی تحت درمان دارد به طور مثال نواحی با وسعت کم مثل پشت لب زمانی کمتر از ۱ دقیقه و نواحی وسیع‌تر مانند کل بدن زمانی حدود یک ساعت طول خواهد کشید. در ۹۰ درصد از موارد درمان موهای زائد بدن و صورت بعد از ۶ الی ۸ جلسه می‌توانید، از شر موهای زائد خود برای همیشه خلاص شوید.

لیزر موهای زائد - 1

لیزر موهای زائد - 2

 

لیزر shr اس اچ آر

رفع موهای زائد با یکی از بهترین و موفق‌ترین دستگاه‌های سال ۲۰۱۷ دنیا با تکنولوژی سیستم TEC TOUCH سیستم خنک کننده لمسی که پروسه انجام لیزر با این دستگاه بسیار بدون درد بوده و بدون تحریک اپیدرم فولیکول مو را هدف گرفته و رشد مو را به سرعت و طی همان جلسه متوقف می‌کند.
تعداد جلسات مورد نیاز برای کسب اثر بخشی رضایت‌مند با این دستگاه به صورت میانگین ۸ جلسه می‌باشد. البته ممکن است تعداد این جلسات در بعضی افراد کمتر یا بیشتر شود.
در این مجموعه برای مراجعه کنندگان مشاوره حضوری رایگان با پزشکان در نظر گرفته شده است.

لیزر shr اس اچ آر - 1

لیزر shr اس اچ آر - 2

 

لیزر SOPRSNO ICE DIODE دایود سوپرانو آیس

لیزر پر توان ۸۱۰ نانومتر محصول کمپانی ALMA LASER آمریکا دارای یکی از قدرتمندترین ماژول‌های دایود و سیستم خنک کننده و هدایت نور SOPRANO ICE فولیکول مو را هدف گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رشد مو را متوقف می‌کند.
یکی از مزایای اصلی این دستگاه که آن را نسبت به دیگر لیزرها متمایز می‌سازد، تکنولوژی ماژول مربعی آن می‌باشد که قدرت نفوذ بالاتر و اثر بخشی بیشتری را رقم می‌زند.
تعداد بالای شات برای هر ناحیه و عدم احساس درد در هنگام لیزر موهای زاِئد از دیگر مزایای لیزر ALMA SOPRANO می‌باشد.

لیزر SOPRSNO ICE DIODE دایود سوپرانو آیس - 1

لیزر SOPRSNO ICE DIODE دایود سوپرانو آیس - 2

لیزر SOPRSNO ICE DIODE دایود سوپرانو آیس - 3

لیزر SOPRSNO ICE DIODE دایود سوپرانو آیس - 4

 

نکات مورد توجه در انجام لیزر

اولین اثر لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن دو هفته بعد از اولین جلسه لیزر درمانی مشخص می‌شود. پس تا دو هفته اول لیزر مراجعه‌کننده هیچ اثری را نمی‌بیند، پس از گذشت ۲ هفته موهای لیزر شده سست و نازک‌تر می‌شود و رشد موهای زائد نیز کم می‌شود و هر بار که لیزر موهای زائد تکرار می‌شود به موازات آن تراکم موها نیز کمتر می‌شود تا اینکه بالاخره اکثر موهای زائد (۸۰ تا ۱۰۰ درصد) از بین می‌روند.

 

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزردرمانی است؟
بله، از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب‌های پوستی با لیزر موهای زائد در افرادی با پوست‌های تیره بیشتر است، توصیه می‌شود افرادی که سولاریوم کرده‌اند، حمام آفتاب گرفته‌اند یا پوست‌های بسیار تیره‌ای دارند، از لیزر کردن موهای زائد خود به شدت پرهیز یا در مورد این کار با پزشک مشورت کنند. لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی‌های شدید پوستی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگی‌هایی که ممکن است لک‌های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.

 

چه کسانی نباید به سراغ لیزر موهای زائد بروند؟
بیمارانی مانند افراد مبتلا به لوپوس که نور لیزر باعث تشدید بیماری‌شان می‌شود. افراد مبتلا به پورفیری هم به دلیل واکنشی که نسبت به لیزر نشان می‌دهند، باید دور این روش درمانی را برای رفع موهای زائد خود خط بکشند. افرادی هم که باتری در قلب خود کار گذاشته‌اند باید قبل از لیزر، پزشک خود را در جریان بگذارند و معمولا از انجام لیزر موهای زائدشان منع می‌شوند.

 

آیا مصرف داروهای خاصی هم باعث ایجاد محدودیت در لیزر موهای زائد می‌شود؟
بله، اگر شما از داروهایی که پوست را نسبت به نور حساس می‌کنند استفاده کنید، باید تا مدتی دور لیزر کردن را خط بکشید یا حداقل پزشک معالج خود را در جریان این موضوع بگذارید. مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین این داروها شامل مسکن‌ها یا داروهای ضدالتهاب غیرکورتونی (NSAID)، کوتریموکسازول، گروهی از داروهای مدر، برخی داروهای دیابت، کینین و کنیدین، برخی تتراسایکلین‌ها، آمیودارون، پیروکسیکام، سولفونامیدها، سولفونیل اوره‌ها، داروهای ضدبارداری خوراکی و ایزوترتینوئین می‌شوند.

 

منعی برای لیزر موهای زائد در خانم‌های باردار یا شیرده وجود دارد؟
سالهاست متخصصان و پژوهشگران دنبال پاسخ این پرسش هستند اما هنوز هیچ کدام از منابع علمی ثابت نکرده‌اند لیزر موهای زائد در دوران بارداری برای مادر یا جنین، ضرر دارد. با این حال و به طور کلی، ما تماس با هر نوع اشعه‌ای را برای خانم‌های باردار منع می‌کنیم. لیزر موهای زائد در دوران شیردهی هم کاملا بدون خطر و ضرر برای مادران و نوزادان آنهاست.

 

تفاوت قیمت خدمات لیزر در مراکز مختلف ناشی از چیست؟

اول اینکه ممکن است در مراکز مختلف، دستگاه‌های متفاوتی برای لیزر موهای زائد به کار برده شوند. دوم اینکه اگر دستگاه‌های یکسانی در ۲ مرکز به شما خدماتی ارائه می‌داد و یکی از آنها، ارزان‌تر از دیگری بود، باید به این مساله شک کنید. متاسفانه این روزها بیشتر آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی، اقدام به تبلیغ لیزر موهای زائد با قیمتی پایین‌تر از کلینیک‌ها می‌کنند. این مراکز، دنبال کسب سود بیشتر هستند و علاوه بر به خطر انداختن سلامت شما، تعداد شات یا میزان انرژی را کمتر از حالت عادی در نظر می‌گیرند.

 

آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد

مهم‌ترین توصیه شما به افرادی که می خواهند بهترین پاسخ را از لیزر موهای زائد بگیرند، چیست؟
این افراد نباید حدود ۱ ماه قبل از لیزر، موهای خود را با روش‌هایی مانند اپیلاسیون یا موم انداختن از ریشه بکنند. ۲ ماه قبل از لیزر هم نباید سولاریوم کنند یا حمام آفتاب بگیرند. بهتر است روز قبل از لیزر، موهای خود را اصلاح کنند و آن قسمت از پوستشان که قرار است لیزر شود، بدون هرگونه مواد آرایشی (حتی ضدآفتاب) باشد. بعد از لیزر هم می‌توان از انواع پمادها یا کرم‌های ضدالتهابی و ترمیمی برای پیشگیری از سوزش، خارش، قرمزی و التهاب احتمالی تا ۲ روز بعد از لیزر کمک گرفت.